Cirkevný svadobný obrad v Ríme

sobas-img
Svadobný obrad v Ríme má veľkú výhodu v tom, že je právne platný aj na Slovensku, prípadne v iných krajinách Európy. Ak ste sa rozhodli pre svadobný obrad v Ríme, nemusíte plánovať sobáš na dvakrát. Stačí podstúpiť procedúru vybavovania dokumentov, s ktorou Vám pomôžeme do maximálnej možnej miery, len raz.

Je to jednoduché, keď viete, ako na to. My to vieme a radi Vám s tým pomôžeme. Nezáleží na tom, či ste slobodný, rozvedený alebo ovdovelý, rímsko alebo gréckokatolíckeho vyznania. Každá situácia má riešenie a aj Váš svadobný obrad v Ríme môže byť bezstarostný a rozprávkový.

Pre cirkevné svadobné obrady v Ríme máme k dispozícii slovenských kňazov. Celý sobášny obrad v Ríme prebieha v Slovenčine, čo je veľkou výhodou pre všetkých zúčastnených. Kňazi sú mladí avšak skúsení, veľmi ochotní a ústretoví. Vlastný výber piesní či celých pasáží obradu je vítaný.

Informujte sa o detailoch týkajúcich sa Vašej svadby v Ríme priamo u nás. Poradíme Vám, kde začať a ako postupovať, aké dokumenty potrebujete vo Vašej konkrétnej situácii a ako sa vyhnúť komplikáciám počas plánovania ako aj po ňom. Zaslúžite si svadbu bez starostí a presne taká Vaša svadba v Ríme môže byť.

Miesta cirkevného svadobného obradu

Rímskokatolícky sobáš v Ríme:

♥ Baptistérium sv. Jána v Lateráne – Lateránsky komplex sa nachádza len 200m od kolosea. Baptistérium na vás určite zapôsobí svojou komornou atmosférou a bohatou históriou.

♥ Kostol San Salvatore in Lauro, Piazza Navona – pekný zrekonštruovaný kostol priamo v historickom centre Ríma, v blízkosti jedného z najznámejších námestí s fontánou Štyroch riek a jednou z najlepších zmrzlinární v meste.

♥ Kostol Santissimo Nome di Maria, Piazza Foro Traiano – neveľký kostolík, v ktorom sa nestratia ani malé svadobné skupiny priamo vo víre diania, v pešej dostupnosti početných pamiatok, ideálny ako východiskový bod na svadobné fotookruhy.

prípadne nejaký z početných rímskych kostolov

Gréckokatolícky sobáš v Ríme:

♥ Parrocchia personale SS.Sergio e Bacco – komorný kostolík priamo v centre Ríma v štvrti Monti s malebnými uličkami, približne 10 minút chôdze od Kolosea.

 A stále pre Vás pripravujeme nové miesta pre Váš svadobný obrad v Ríme.

Páčia sa Vám naše služby? Zašlite nám Váš e-mail alebo telefón, budeme Vás kontaktovať.

E-mail alebo telefón

Alebo vyskúšajte Svadobný obrad na Cypre,  prípadne civilný svadobný obrad v Ríme (Sala Rossa) a v jeho blízkosti (Tivoli).