Romantika na bielej piesočnatej pláži zaliatej slnkom, obmývanej morskými vlnami a vetrom vo vlasoch vás čaká na Palmovej riviére. Oblasť malebných prímorských mestečiek od Ancony po Pescaru, v regióne Marche, len 2,5 hodiny autom severovýchodne od Ríma, je známa svojimi prímorskými promenádami plnými paliem. Južanská atmosféra charakteristická pestrosťou talianskej kuchyne od cestovín, cez morské plody až po lahodné vína a dezerty, rôznorodými vôňami a neopakovateľným naturelom domorodcov vyčarí prostredie ako z filmu. Aby ste sa aj tu mohli cítiť

AAspoň jeden deň princeznou...

Či túžite po oddychu pod južanským slnkom, osviežení v mori, výlete loďkou alebo prechádzkach po promenádach, Palmová riviéra je ako stvorená na „dolce far niente“. Na druhej strane však uspokojí aj milovníkov prírody, turistiky či histórie.

Vaša svadba na Palmovej riviére sa môže odohrávať priamo na piesočnatej pláži, v historickom centre s výhľadom na more alebo na rustikálnom vidieku. Výber je len na vás.

Civilná svadba na pláži s našou slovenskou svadobnou koordinátorkou, ktorá sa postará o vaše pohodlie priamo na mieste od samotného príchodu, po sobášny list, bude právne platná aj na Slovensku či v iných krajinách.

Alebo si nechajte pripraviť symbolický rozprávkový svadobný obrad podľa vašich predstáv, s vlastnými sľubmi a vyznaniami a zjednodušte aj skráťte si proces dokumentácie pred aj po svadbe.

Rovnako svadobná hostina môže mať rôzne príchute. Inak si ju užijete priamo na pláži v typickej prímorskej taverne, s plodmi mora a vánkom vo vlasoch,  ako pod holým nebom vo vidieckom štýle a morom v pozadí. A úplne inak bude chutiť v luxusnej vile so stáročnou históriou. Vaša svadba v Taliansku však bude zakaždým výnimočná a nezabudnuteľná.

Alebo vyskúšajte svadbu na pláži na ostrove Cyprus