Jedno z najfascinujúcejších miest na svete ponúka jedinečnú kulisu na romantiku akéhokoľvek druhu. Kto by nemal rád taliansku hudbu, jedlo, víno či kapučíno? Dezerty a zmrzlinu nevynímajúc. Aj my sme sa zamilovali do tohto veľkomesta, ktoré je však úplne iné ako ostatné metropoly. Rím má svoju neopakovateľnú charizmu, ktorou bude nasiaknutá aj vaša svadba.

Rím totiž ponúka tradíciu histórie a komfort súčasnosti v jednom. Kamkoľvek sa pohnete, dýcha na vás duch času z majestátnych pamiatok a vy sa nestíhate čudovať, v akom období sa práve nachádzate. Pokiaľ milujete históriu, nemôžete si vybrať lepšie. A skvelé svadobné fotky vám to budú dokonale pripomínať aj po rokoch.

Navyše, oproti iným metropolám je Rím z našich končín relatívne ľahko dostupný či už letecky, ale aj autom ( tú cestu talianskou scenériou si jednoznačne zamilujete). A čo je lepšie ako pohodlné cestovanie na svadbu? Rím dokonca ponúka veľa slnečných dní, tým pádom o dosť dlhšiu sezónu. Zatiaľ čo u nás je dávno sychravo, v Ríme sa ešte tešia slnečným lúčom a nerušeným svadobným fotookruhom po pamiatkach či romantických uličkách. Bez dáždnikov a kabátov.

Ako sa dá pred veľkou svadbou ukryť vo veľkomeste? V Ríme celkom jednoducho. Pokiaľ sa z veľkého nadšenia neprezradíte sami. Vybavíme pre vás všetko potrebné, bez vašej osobnej prítomnosti až do dňa sobáša ( zobrať sa predsa len musíte osobne). Postaráme sa dokonca aj o svedkov, preto o vašej svadbe naozaj nikto nemusí ani tušiť. A presne preto bude presne podľa vašich predstáv.

Či sa vyberiete na svadbu do Ríma vo dvojici, so svedkami, s najbližšími alebo s celou skupinou, Rím nesklame nikoho. Vaša svadba v Ríme bude netradičná, pohodová a rozprávková zároveň. Aj keby ste zrovna boli sami, Taliani vám doprajú pocit, že ste tam s celým mestom. V Ríme sa každá nevesta môže cítiť

Aspoň jeden deň princeznou…

Vychutnajte si ho spolu s nami.

VV Ríme pre vás a za vás vybavíme:

♥ Dokumenty na svadbu v Ríme
♥ Sobáš v Ríme – cirkevný, civilný
♥ Svadobnú hostinu
♥ Doplnkové svadobné služby
♥ Pobyt s programom – zásnuby, výročie