Ubytovanie počas Vášho svadobného pobytu v Taliansku vo veľkej miere prispieva k Vášmu pohodliu. Aby ste sa cítili komfortne a mohli si užiť každý okamih Vášho nielen svadobného dňa, nenechávajte svadobné ubytovanie na náhodu. Internet je plný hotelov a ubytovacích zariadení, ale len osobné skúsenosti Vám môžu potvrdiť skutočnú realitu, ochotu personálu a možnosti riešení. Svadobné ubytovanie, ktoré Vám ponúkame, sme osobne preverili, máme s ním skúsenosti a naši doterajší klienti ho ocenili.

bed

Výhodná poloha pre svadobné ubytovanie v Taliansku

Riešiť svadobné ubytovanie na periférii veľkomesta nie je najrozumnejší nápad. Ochudobniť sa o večerné prechádzky, miestne taverny a hlavne atmosféru a zároveň zvyšovať náklady na ustavičné cestovanie by bola naozaj škoda. Ponúkame Vám svadobné ubytovanie v blízkosti centra, v pešej vzdialenosti od mestskej dopravy, prípadne v efektívnej vzdialenosti od miesta Vášho svadobného obradu. Šetríme Váš čas v dopravných prostriedkoch, aj Vaše prostriedky na taxi službu.

bed

Dostatočná rozloha svadobného ubytovania

Ubytovanie v talianskych letoviskách je preslávené svojou miniatúrnou rozlohou, ktorá na svadobnú batožinu vrátane svadobných šiat nestačí. Vaše svadobné ubytovanie má byť dostatočne priestranné a pohodlné, aby ste sa cítili príjemne počas celej doby Vášho pobytu a zároveň, aby obliekanie do svadobných šiat nebolo pre Vás nočnou morou.

bed

Možnosti stravovania počas svadobného pobytu

Nakoľko mestské hotely v centrách veľkomiest väčšinou neposkytujú stravovanie, len raňajky, je dôležité myslieť na to vopred. Správne raňajky sú základom dňa a pokiaľ nesnívate o kontinentálnych či talianskych raňajkách naservírovaných v určitom zložení a množstve, ale radšej si vyberáte z možností bufetu, informujte sa o možnostiach hotela vopred. Svadobné ubytovanie situované v blízkosti reštaurácií a miestnych taverien poskytuje možnosti večerného stravovania a skúšania miestnych špecialít v plnom rozsahu.

bed

Ďalšie špecifiká vášho ubytovania

Radi Vám odporučíme aj ďalšie potrebné detaily nevyhnutné k tomu, aby Vaše svadobné ubytovanie v Taliansku spĺňalo známky komfortu. Ak cestujete s dieťaťom, máte špeciálnu diétu, ste vegetarián, prípadne iné, informujte sa v predstihu.

Veríme, že správne svadobné ubytovanie spríjemní Váš pobyt a Vy si ho vychutnáte ako princezná. Radi Vám zabezpečíme svadobné ubytovanie so všetkým, čo k tomu patrí.

Predĺžte si svoj svadobný pobyt v Ríme a vychutnajte si vo večnom meste aj svadobnú cestu.

Alebo začnite romantikou v Ríme či zásnubami.

SSvadobné ubytovanie v Taliansku

Či snívate bývať v honosnej ville, zámočku či inom historickom sídle alebo naopak uprednostňujete agriturismo uprostred Toskánskych viníc, radi vám vyjdeme v ústrety a postaráme sa aj o vaše ubytovanie.