PPrečo svadba v Ríme

Prečo práve Rím ako svadobná destinácia? Dôvodov je hneď niekoľko. A všetky sú zároveň výhodami :o).

wedding-planning

Metropola hodná obdivu

teda určite iná ako novodobé veľkomestá bez histórie.

wedding-planning

Centrum kresťanstva

v Európe poskytujúce jedinečnú atmosféru.

wedding-planning

Blízko vzdialená

svadba v Ríme je v porovnaní s inými destináciami vhodnými pre svadbu v zahraničí bližšie ako by ste si mysleli. Let do Ríma trvá len hodinu, na letisku teda nestrávite celú večnosť a s batožinou pri prestupovaní nebudete mať problémy. Lety sú totiž priame.

wedding-planning

Zvládnuteľná za pár dní

svadba v Ríme a svadobná cesta v jednom si nevyžaduje viac ako 5 dní. Samozrejme môže trvať aj oveľa dlhšie :o), ale nevyhnutnosť niekoľkotýždňového pobytu Vám nehrozí.

wedding-planning

Finančne nenáročnejšia

ako v iných exotických destináciách. Kým na 12 hodinový let vynaložíte relatívne dosť prostriedkov, svadba v Ríme Vás po leteckej stránke bude stáť minimum.

wedding-planning

Právne platná

civilný aj cirkevný sobáš v Ríme je právne platný aj na Slovensku. Takže nejde o symboliku, ale oficiálny obrad s právoplatnými dokumentmi, ktorý už na Slovensku nemusíte opakovať.

wedding-planning

Inkognito

Rím je síce veľké mesto, no pokiaľ o Vašej svadbe nikomu nepoviete, bude aj uprostred rímskeho davu inkognito. Teda nie tak celkom – Taliani si Vás určite všimnú a budú sa s Vami ako nevestou chcieť fotiť :o).

Samozrejme svadba v Ríme môže mať aj mnoho iných impulzov. Pre akýkoľvek z nich sa rozhodnete, presvedčíme Vás, že je ten správny. Pomôžeme Vám zabezpečiť všetko potrebné, aby bola Vaša svadba v Ríme rozprávková a Vy sa mohli cítiť

Aspoň jeden deň princeznou…

Prečítajte si aj: Svadba v Ríme? Prečo nie?