SSvadby v Ríme s IMPULSom

Plánovanie a organizovanie Vašej svadby v Ríme bude pre Vás bezstarostné a pohodlné. Poskytneme Vám pocit pohody a dokonalosti Vášho svadobného dňa, a tým zabezpečíme nezabudnuteľný zážitok pre Vás a Vašich hostí. Umožníme Vám cítiť sa

1. Ponúkame Vám možnosť osobného stretnutia priamo na Slovensku. Od samého začiatku Vám ponúkame istotu, že pôsobíme aj v realite, nielen na webe. Začnite plánovať Vašu svadbu v Ríme v romantickom prostredí Bojnického zámku.

2. Pokiaľ Vám stretnutie kvôli vzdialenosti nevyhovuje, radi Vám vyjdeme v ústrety a preberieme všetko cez Skype alebo e-maily.

3. Svadobné služby Vám ušijeme priamo na Vašu mieru. Vyberte si len to, čo potrebujete. Nemusíte platiť za skryté položky, o ktoré nemáte záujem.

4. Žiadna jazyková bariéra – od začiatku do konca. V Ríme máme svojich ľudí – od koordinátorky po sobášiacich. Váš cirkevný sobáš v Ríme bude v slovenčine, takže rozumieť bude aj celá zúčastnená rodina.

5. Na základe našich skúseností Vám vieme odporučiť najvhodnejšie varianty, vystríhať prípadných neželaných situácií a poskytnúť všetko, čo potrebujete pre Vašu vysnívanú svadbu v Ríme.

6. Priamo v Ríme dlhé roky žije a pôsobí naša kolegynka, ktorá nám pomáha s vybavovaním formalít pred sobášom rovnako ako po ňom. Vyzná sa na úradoch, pozná cirkevné inštitúcie a postupy, vie, čo robiť v ošemetných situáciách a ochotne vás aj posprevádza po celej metropole. Myšlienka, že svadbu v zahraničí vybavíte s cudzincami na diaľku bez toho, aby ste mali na mieste človeka, ktorý za vás navštívi úrady, pripraví pôdu a následne dotiahne všetko do konca a to priamo v jazyku miestnych, teda bez bariér, je žiaľ aj v dobe internetu stále skôr ilúziou ako realitou. My ideme na istotu. A presne preto môže byť svadba v Ríme pre Vás rozprávková a pre nás zabezpečená s istotou.

7. Osobná starostlivosť nadovšetko. Je to Vaša svadba v Ríme a my si to plne uvedomujeme. Preto sa o Vás postaráme ako o princeznú, aby ste mali všetko, čo k tomuto pocitu potrebujete. Nenecháme vás stratených v cudzom svete, práve naopak. Umožníme vám užiť si svadobnú atmosféru, ktorú Rím a Taliani dokážu poskytnúť nad vaše očakávania.

Aspoň jeden deň princeznou…

Prečítajte si, čo na to hovoria naše reálne nevesty, ktoré s nami absolvovali svoju svadbu v Ríme.